Все просто
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Розрахунок сходів

Участников: 3

Перейти вниз

Розрахунок сходів Empty Розрахунок сходів

Сообщение автор Person Ср Авг 23, 2023 9:13 pm

Мене цікавить, як правильно розрахувати сходи на другий поверх в будинку? Я планую зробити ремонт із зміною лісниці, і важливо, щоб сходи були комфортними та безпечними для використання. Я не маю досвіду у проектуванні сходів, і тому хотів би знати, на що треба звернути увагу при їх розрахунку. Можливо, є якісь конкретні вимоги чи стандарти, які потрібно враховувати?

Person

Сообщения : 112
Дата регистрации : 2023-08-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Розрахунок сходів Empty Re: Розрахунок сходів

Сообщение автор лина Ср Ноя 01, 2023 10:19 pm

Звісно, розрахунок сходів на другий поверх https://terracxodiv.com.ua/ua/rasschitat-lestnitsu-na-vtoroj-etazh/ - це важлива частина будівельного процесу. Для правильного розрахунку сходів рекомендую вам відвідати сайт компанії Територія Сходів, там ви знайдете багато корисних порад і інформацію щодо правильного розрахунку сходів, вибору матеріалів і навіть дизайну. Важливо враховувати такі параметри, як крок сходів, висота підйому, нахил сходів і безпека. Сайт надає детальну інструкцію та розрахункові формули для вирішення всіх цих питань. Правильний розрахунок сходів забезпечить зручність і безпеку користувачів, а також додасть естетику вашому будинку.

лина

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2023-08-31

Вернуться к началу Перейти вниз

Розрахунок сходів Empty Re: Розрахунок сходів

Сообщение автор squaremind Вс Апр 28, 2024 10:59 am

Розміри сходинок сходів можуть бути абсолютно різними. Головне, щоб вам було комфортно піднімати ноги при підйомі на другий поверх. Оптимальним значенням є висота сходинки в 15 сантиметрів. Для розрахунку довжини прольоту сходів необхідно помножити ширину (мінімальної є ширина 270 мм) сходинок сходів на їх кількість. Але я би вам рекомендував замовити сходи на другий поверх. Нещодавно ми замовили сходи тут і не пожалкували, + до цього відразу замовили перила на сходи, і для краси і для безпеки. Довго думали які перила обрати, і вирішили обрати скляні перила, без поручнів, щоб не було нічого зайвого. Наразі дуже задоволений що звернувся саме в цю компанію. Вже пройшов майже рік, а сходи і скляні перила як нові!

squaremind

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2024-04-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы можете отвечать на сообщения